Filter

Saadavus

Proovi virtuaalselt

Raami kuju

Tarbijarühm

Kaubamärk

Raami suurus

Prillid naistele

Telli prillid naistele oma valitud raamiga – kaugele või lähedale vaatamiseks, sinise valguse prillid või optilised päikeseprillid. Virtuaalne proovimine, kiire tarne ja head hinnad! Rohkem infot e-poest prillide tellimise kohta →

 

Kuidas käib prillide tellimine e-poest?

Prillide tellimine e-poest tähendab üldjuhul palju soodsamaid hindu kui optikasalongis! Meilt leiad väga laias valikus prilliraamid naistele taskukohase hinnaga.

Esmalt hangi oma silmaarstilt või optometristilt prilliretsept. Soovitame kontrollida nägemist iga poole aasta tagant. 

Seejärel vali meelepärased raamid ning lisa sobivad klaasid, et tellida kas retseptiprillid kaugele või lähedale vaatamiseks, optilised päikeseprillid või nullklaasiga sinise valguse prillid. Retseptiprillide klaasid on saadaval tugevuste vahemikus -6.00 kuni +6.00.

Pakume 3 erinevat õhendusastet:

  • Tavalise paksusega, õhendamata prilliklaasid, mis sobivad dioptritega kuni +/- 2.00.
  • Õhendatud klaasid, mida soovitame dioptritega kuni +/- 4.00, on tavalise paksusega klaasidest 20% õhemad ja kergemad ning täieliku UV-kaitsega.
  • Üliõhukesed klaasid, mida soovitame dioptritega kuni +/- 6.00, on tavalise paksusega klaasidest 40% õhemad ja kergemad ning täieliku UV-kaitsega.

 

Kuidas ma tean, kas prilliraamide suurus sobib mulle?

Kõige lihtsam on leida õige suurusega prillid olemasolevate, hästi istuvate prillide või päikeseprillide suuruse järgi. Otsi sanga siseküljelt üles 3 väikest numbrit, näiteks 54-14-140. Need on vastavalt klaasi laius, ninasild ja sanga pikkus millimeetrites. Vaata täpsemat infot, kuidas leida õige prillisuurus.

Valikut prilliraame saad proovida virtuaalselt! Kõik, mida vajad, on kaameraga nutiseade või arvuti.

 

Kuidas käib prillide virtuaalne proovimine?

Päris prilliraamide mudel virtuaalse prilliproovija tehtud video-selfi peal annab hea ettekujutuse, kui suured on valitud prilliraamid ning kuidas need sulle sobivad. 

Virtuaalse proovimisega prilliraamid naistele, näiteks paljud Ray-Ban ja Vogue prillid, on tähistatud spetsiaalse märgiga. Ava prilliraamide tooteleht, klõpsa "proovi virtuaalselt", luba virtuaalsel prilliproovijal oma telefoni või arvuti kaamerat kasutada ning järgi juhiseid. 

 

Küsimuste korral saada meile e-kiri aadressil info@lensor.ee ning leiame koos lahenduse!

 

Ostukorvi