Filter

Saadavus

Proovi virtuaalselt

Raami kuju

Tarbijarühm

Kaubamärk

Raami suurus

Prillid meestele

Telli prillid meestele oma valitud raamiga – kaugele või lähedale vaatamiseks, sinise valguse prillid või optilised päikeseprillid. Virtuaalne proovimine, kiire tarne ja head hinnad! Rohkem infot e-poest prillide tellimise kohta →

 

Kuidas käib prillide tellimine e-poest?

Prillide tellimine internetist tähendab üldjuhul palju soodsamaid hindu kui optikasalongis! Meilt leiad laia valiku prilliraame meestele hea hinnaga.

Esmalt hangi oma silmaarstilt või optometristilt prilliretsept. Soovitame kontrollida nägemist iga poole aasta tagant. 

Seejärel vali meelepärased raamid ning lisa sobivad klaasid, et tellida kas prillid kaugele või lähedale vaatamiseks, optilised päikeseprillid või nullklaasiga sinise valguse prillid. Retseptiprillide klaasid on saadaval tugevuste vahemikus -6.00 kuni +6.00.

Pakume 3 erinevat õhendusastet:

  • Tavalise paksusega, õhendamata prilliklaasid, mis sobivad dioptritega kuni +/- 2.00.
  • Õhendatud klaasid, mida soovitame dioptritega kuni +/- 4.00, on tavalise paksusega klaasidest 20% õhemad ja kergemad ning täieliku UV-kaitsega.
  • Üliõhukesed klaasid, mida soovitame dioptritega kuni +/- 6.00, on tavalise paksusega klaasidest 40% õhemad ja kergemad ning täieliku UV-kaitsega.

 

Kuidas käib prillide virtuaalne proovimine?

Päris prilliraamide mudel virtuaalse prilliproovija tehtud video-selfi peal annab hea ettekujutuse, kui suured on valitud prilliraamid ning kuidas need sulle sobivad. See on kahtlemata kõige kiirem ja lihtsam viis prillide proovimiseks!

Virtuaalse proovimisega prilliraamid, näiteks paljud Ray-Ban prillid meestele, on tähistatud spetsiaalse märgiga. Ava prilliraamide tooteleht, klõpsa "proovi virtuaalselt", luba virtuaalsel prilliproovijal oma telefoni või arvuti kaamerat kasutada ning järgi juhiseid. Kui oled ühe video-selfi salvestanud, avanevad kõik teised virtuaalse proovimisega prilliraamid juba virtuaalses prilliproovijas ehk sinu selfiga.

 

Küsimuste korral saada meile e-kiri aadressil info@lensor.ee ning leiame koos lahenduse!

 

Ostukorvi