Filter

Saadavus

Proovi virtuaalselt

Raami kuju

Tarbijarühm

Kaubamärk

Raami suurus

Prilliraamid

Telli retseptiprillid kaugele vaatamiseks, lugemisprillid, sinise valguse prillid või optilised päikeseprillid oma valitud raamiga. Prilliläätsede valiku saad teha pärast prilliraami valimist. Rohkem infot e-poest prillide tellimise kohta →

Kuidas valida prilliraame?

Prilliraamide valik sõltub nii sellest, millist tüüpi prille vajad, kui ka sinu elustiilist. Kas kannad prille pidevalt või ainult mõnikord, näiteks arvuti taga? Või soovid hoopis teha optilised päikeseprillid?

Hinda, kuidas prilliraamid sobivad sinu riietusstiili, juukse- ja silmavärviga. Samuti veendu, et raamide suurus sobib sinu näo mõõtmetega.

Dr. Lensorist leiad nii tuntud disainerite prilliraamid, näiteks Ray-Ban, Vogue, Gucci, Tommy Hilfiger jt. Lisaks leiad väga suure valiku soodsa hinnaga prilliraame

 

Mis on virtuaalne proovimine ja kuidas see käib?

Päris prilliraamide virtuaalne mudel annab hea ettekujutuse, kui suured on valitud prillid ning kuidas need sulle sobivad. 

Virtuaalse proovimisega prilliraamid, näiteks paljud Ray-Ban prillid, on tähistatud spetsiaalse märgiga. Ava prilliraamide tooteleht, klõpsa "proovi virtuaalselt", luba virtuaalsel prilliproovijal oma telefoni või arvuti kaamerat kasutada ning järgi juhiseid. Kui oled ühe selfi salvestanud, avanevad kõik teised virtuaalse proovimisega prilliraamid juba sinu selfiga.

 

Kui sul on küsimusi prillide tellimise kohta, saada meile e-kiri aadressil info@lensor.ee ning leiame koos lahenduse!

Ostukorvi