Filter
Kaubamärk
Pakend
Hinnavahemik

Vedelikud

Dr.Lensorist leiad kvaliteetsed läätsevedelikud populaarsetelt kaubamärkidelt nagu ReNu, OPTI-FREE, Biotwin jt ning hea hinnaga silmatilgad nagu Systane ja Soleko. Lisaks paljude klientide lemmikud Dr. Lensor CL Solution ja Dr. Lensor DROPS!

Telli oma kahenädalaste või kuuajaliste kontaktläätsede juurde kvaliteetne läätsevedelik! Siit leiad ökonoomsed suured pudelid, mugavad väikesed läätsevedelikud reisile ja kaasas kandmiseks ning praktilised ja soodsad kahe ja kolme läätsevedeliku paketid.

Läätsevedeliku peamine eesmärk on kontaktläätsesid puhastada, desinfitseerida ja loputada. Samuti hoitakse läätsesid läätsevedeliku sees sellel ajal, kui need silmas ei ole. Siit leiad multifunktsionaalsed läätsevedelikud ja peroksiidil põhinevad (tugevamad üldpuhastusvahendid kontaktläätsedele) hooldusvahendid.

Silmatilkade peamine eesmärk on silmi niisutada ja rahustada ning need aitavad ka kaasa mugavamale läätsede kandmise kogemusele. Siit leiad laia valiku silmatilkasid nii läätsekandjatele kui ka teistele.