Filter

Saadavus

Raami kuju

Tarbijarühm

Kaubamärk

Raami suurus

Parafina unisex päikeseprillid

Parafina on Hispaania päikeseprillide bränd, mis soovib, et näeksid paremat maailma. Bränd kasutab oma moodsate, kvaliteetsete ja taskukohase hinnaga päikeseprillide tootmisel ringlussevõetud materjale, näiteks PET-plastist, rehvidest ja limonaadipurkidest saadud materjali, millele annavad uue elu lahe disain ja praktilised omadused.

Dr. Lensori e-poest leiad hea valiku Parafina polariseeritud unisex-päikeseprille. Universaalsed ja trendikad mudelid on kerged ja hea istuvusega, sobivad nii naistele kui ka meestele ning erinevate riietusstiilidega. Avasta head hinnad ning naudi mugavat ostlemist Dr. Lensoris!

 

Kuidas ma tean, kas päikeseprillide suurus sobib mulle?

Kõige lihtsam on leida õige suurus olemasolevate prillide või päikeseprillide suuruse järgi. Otsi sanga siseküljelt üles 3 väikest numbrit, näiteks 55-18-140. Need on vastavalt klaasi laius, ninasild ja sanga pikkus millimeetrites. Vaata täpsemat infot, kuidas leida päikeseprillide suurus. Päikeseprillid võivad olla ka tavalistest prillidest suurema raamiga.

 

Kuidas päikeseprillid silmi kaitsevad?

Päikeseprillid kaitsevad sinu silmi, kui juhid autot, liigud õues, päevitad rannas, reisid, külastad mägesid, suusatad, sõidad rattaga jne. Kõrge UV-indeksi korral võiksid päikeseprillid õues viibides pidevalt ees olla, et kaitsta silmi kahjuliku UV-kiirguse eest.

Polariseeritud päikeseprillid aitavad lisaks vähendada peegeldusi läikivatelt horisontaalpindadelt ning näiteks veepinnalt ja lumelt. Seetõttu on polariseeritud klaasidega päikeseprillide usinad kasutajad nii kalamehed, talisportlased (suusatajad, mägironijad) kui ka soojema ilma alade (rannavõrkpall, tennis) fännid, kes veedavad pikki tunde otsese päikesevalguse käes. 

 

Hoia silmi ja näe alati hea välja kvaliteetsete päikeseprillidega! Küsimuste korral kirjuta meile info@lensor.ee ning leiame koos lahenduse!

 

Ostukorvi