Filter
Saadavus
Proovi virtuaalselt
Raami kuju
Tarbijarühm
Kaubamärk
Raami suurus

Guess päikeseprillid

GUESS on ülemaailmselt tuntud nooruslik ja glamuurne moebränd, mille kaasaegsed päikeseprillid ja prilliraamid paistavad silma trendikate elementide poolest. GUESSi päikeseprille iseloomustavad moodsad siluetid ja julged värvid, millega püüad pilke aasta läbi. 

Dr. Lensori e-poest leiad laia valiku GUESSi päikeseprille naistele ja meestele. Paljusid mudeleid saad proovida virtuaalselt oma telefoni või arvuti ekraanil. Avasta head hinnad ning naudi mugavat ostlemist Dr. Lensoris!

 

Kuidas ma tean, kas päikeseprillide suurus sobib mulle?

Kõige lihtsam on leida õige suurus olemasolevate prillide või päikeseprillide suuruse järgi. Otsi sanga siseküljelt üles 3 väikest numbrit, näiteks 55-18-140. Need on vastavalt klaasi laius, ninasild ja sanga pikkus millimeetrites. Vaata täpsemat infot, kuidas leida päikeseprillide suurus. Päikeseprillid võivad olla ka tavalistest prillidest suurema raamiga.

Paljusid päikeseprille saad proovida virtuaalselt oma telefoni ekraanil!

 

Kuidas käib päikeseprillide virtuaalne proovimine?

Päris päikeseprillide virtuaalne 3D-mudel aitab saada elulähedase ettekujutuse, kui suured on valitud raamid ning kuidas sa neid kandes välja näed. Päikeseprillide proovimine pole kunagi olnud nii lihtne ja mugav!

Virtuaalse proovimisega GUESSi päikeseprillid on tähistatud spetsiaalse märgiga. Ava toode, klõpsa nupul "proovi virtuaalselt", luba virtuaalsel prilliproovijal oma seadme kaamerat kasutada ning järgi lihtsaid juhiseid.

Proovi päikeseprille virtuaalselt mugavalt oma telefoni või arvuti ekraanil kodust lahkumata!

 

Hoia silmi ja näe alati hea välja kvaliteetsete päikeseprillidega! Küsimuste korral kirjuta meile info@lensor.ee ning leiame koos lahenduse!