Filter
Saadavus
Proovi virtuaalselt
Raami kuju
Tarbijarühm
Kaubamärk
Raami suurus

Prillid

Telli prillid soodsalt, kiirelt ja mugavalt e-poest! Dr. Lensorist leiad laia valiku kvaliteetseid prilliraame, kiire tarne ja soodsad hinnad. Lisaks virtuaalne proovimine sinu arvuti või telefoni ekraanil ning lihtne tellimine ja tagastamine!

Kuidas käib prillide tellimine e-poest?

Prillide tellimine internetist tähendab üldjuhul palju soodsamaid hindu kui optikasalongis! Meilt leiad väga laias valikus prilliraamid meestele ja naistele taskukohase hinnaga.

Esmalt hangi oma silmaarstilt või optometristilt prilliretsept. Soovitame kontrollida nägemist iga poole aasta tagant. Erandiks on arvutiprillid ehk nn sinise valguse prillid, mis ei korrigeeri nägemist ning mida saab tellida ja kanda igaüks ilma retseptita.

Seejärel vali meelepärased raamid ning lisa sobivad klaasid. Retseptiprillide klaasid on saadaval tugevuste vahemikus -6.00 kuni +6.00.

Pakume 3 erinevat õhendusastet:

  • Tavalise paksusega, õhendamata prilliklaasid, mis sobivad dioptritega kuni +/- 2.00.
  • Õhendatud klaasid, mida soovitame dioptritega kuni +/- 4.00, on tavalise paksusega klaasidest 20% õhemad ja kergemad ning täieliku UV-kaitsega.
  • Üliõhukesed klaasid, mida soovitame dioptritega kuni +/- 6.00, on tavalise paksusega klaasidest 35% õhemad ja kergemad ning täieliku UV-kaitsega.

 

Kuidas valida prilliraame?

Prilliraamide valikul arvesta oma prillitüübi ja elustiiliga. Kas vajad prille kaugele või lähedale vaatamiseks? Kas kannad neid pidevalt või ainult teatud olukordades, näiteks arvuti taga või lugemiseks? Kas vajad nägemist korrigeerivaid prille või nullklaasiga sinise valguse prille?

Prilliraame valides hinda, kuidas need sobivad sinu juukse- ja silmavärvi ning riietumisstiiliga. Veendu, et raamide suurus sobib sinu näo mõõtmetega.

Kirjutamata reegel on, et näotüübile vastanduvad prilliraamid toovad esile kandja näo parimad omadused. Näiteks ümmargused või ovaalsed prilliraamid lisavad nurgelisele näole pehmust ja kontrasti. Samas ümarale näole sobivad hästi just nurki lisavad prillid. Dr. Lensorist leiad nii tuntud disainerite prilliraamid, näiteks Ray-Ban, Vogue, Ted Baker, Tommy Hilfiger jt. Lisaks leiad väga suures valikus soodsa hinnaga prilliraamid alates 20 eurost.

 

Kuidas ma tean, kas prilliraamide suurus sobib mulle?

Kõige lihtsam on leida õige suurusega prillid olemasolevate, hästi istuvate prillide või päikeseprillide suuruse järgi. Otsi sanga siseküljelt üles 3 väikest numbrit, näiteks 55-16-140. Need on vastavalt klaasi laius, ninasild ja sanga pikkus millimeetrites. Vaata täpsemat infot, kuidas leida õige prillisuurus.

Valikut prilliraame saad proovida virtuaalselt! Kõik, mida vajad, on kaameraga nutiseade või arvuti.

 

Kuidas käib prillide virtuaalne proovimine?

Päris prilliraamide mudel virtuaalse prilliproovija tehtud video-selfi peal annab hea ettekujutuse, kui suured on valitud prilliraamid ning kuidas need sulle sobivad. See on kahtlemata kõige kiirem ja lihtsam viis prillide proovimiseks!

Virtuaalse proovimisega prilliraamid, näiteks paljud Ray-Ban prillid, on tähistatud spetsiaalse märgiga. Ava prilliraamide tooteleht, klõpsa "proovi virtuaalselt", luba virtuaalsel prilliproovijal oma telefoni või arvuti kaamerat kasutada ning järgi juhiseid. Kui oled ühe video-selfi salvestanud, avanevad kõik teised virtuaalse proovimisega prilliraamid juba virtuaalses prilliproovijas ehk sinu selfiga.

 

Kui sul on küsimusi prillide valimise ja tellimise kohta, saada meile e-kiri aadressil info@lensor.ee ning leiame koos lahenduse!