Filter

Saadavus

Proovi virtuaalselt

Raami kuju

Tarbijarühm

Kaubamärk

Raami suurus

Päikeseprillid

Avasta lai valik päikeseprille populaarsetelt kaubamärkidelt Ray-Ban, Polaroid, Vogue, Calvin Klein, Pepe Jeans, Gucci jt. Dr. Lensorist leiad üle 50 brändi päikeseprillid, kiire tarne ja soodsad hinnad. Lisaks virtuaalne proovimine sinu arvuti või telefoni ekraanil ning lihtne tellimine ja tagastamine!

Kuidas valida päikeseprille?

Dr. Lensori e-poest leiad tuntud brändide päikeseprillid meestele, naistele ja lastele soodsa hinnaga. Kuidas leida tõeliselt suurest valikust kõige sobivamad? Mida silmas pidada, kui on vaja leida meeste päikeseprillid või naiste päikeseprillid kingituseks?

Kõigepealt hinda, kuidas valitud mudel sobib sinu silma- ja juuksevärvi ning riietusstiiliga. Igapäevased ja spordiprillid sobivad sportliku ja vaba stiiliga. Klassikalised päikeseprillid, aviator ja wayfarer stiil ning cat-eye ehk kassisilma raamid on alati moes ja sobivad peaaegu kõikidele. 

Raami suurus on kõige lihtsam valida olemasolevate, hästi istuvate prillide või päikeseprillide järgi. Standardsed suurusnumbrid on välja toodud päikeseprillide sanga siseküljel. Päikeseprillid võivad olla vabalt tavalistest prillidest suurema raamiga, nn. oversize-stiilis.

Kirjutamata reegel on, et parimad näojooned tulevad esile näokujule vastandliku kujuga päikeseprillidega. Näiteks nurgeliste näojoonte korral on hea valik ovaalsed või ümmargused päikeseprillid, ümarale näole sobivad aga kandilised päikeseprillid.

 

Kuidas ma tean, kas päikeseprillide suurus sobib mulle?

Kõige lihtsam on leida õige suurus olemasolevate prillide või päikeseprillide suuruse järgi. Otsi sanga siseküljelt üles 3 väikest numbrit, näiteks 54-17-140. Need on vastavalt klaasi laius, ninasild ja sanga pikkus millimeetrites. 

Kui tellitud päikeseprillid ei sobi, saab need tagastada 30 päeva jooksul.

 

Kuidas käib päikeseprillide virtuaalne proovimine?

Päris päikeseprillide virtuaalne 3D-mudel aitab saada elulähedase ettekujutuse, kui suured on valitud raamid ning kuidas sa neid kandes välja näed. Päikeseprillide proovimine pole kunagi olnud nii lihtne ja mugav!

Virtuaalse proovimisega päikeseprillid, näiteks paljud Ray-Ban ja Polaroid päikeseprillid on tähistatud spetsiaalse märgiga. Ava toode, klõpsa nupul "proovi virtuaalselt", luba virtuaalsel prilliproovijal oma seadme kaamerat kasutada ning järgi lihtsaid juhiseid.

 

Mis on polariseeritud päikeseprillid?

Polariseeritud päikeseprillid aitavad UV-kaitsele lisaks vähendada peegeldusi läikivatelt horisontaalpindadelt ning näiteks veepinnalt ja lumelt. Seetõttu on polaroid-klaasidega päikeseprillide usinad kasutajad nii kalamehed, talisportlased (suusatajad, mägironijad) kui ka soojema ilma alade (rannavõrkpall, tennis) fännid, kes veedavad pikki tunde otsese päikesevalguse käes. 

 

Hoia silmi ja näe alati hea välja kvaliteetsete päikeseprillidega! 

Ostukorvi