Filter

Kaubamärk

Tootja

Kasutuse kestus

Liik

Pakend

Värvilised läätsed

Värvilised kontaktläätsed annavad võimaluse proovida teistsugust silmavärvi. Dr.Lensori valikust leiad populaarsed kuuajalised ja ühepäevased värvilised läätsed nagu Air Optix Colors, ClearColor, Freshlook, Crazy Lens jt.

Värvilised kontaktläätsed – terav nägemine ja uus silmavärv!

Värvilised kontaktläätsed on väga populaarsed, kuna nendega saab väljendada isikupära täiesti uuel viisil. Kasvava nõudluse tõttu on värviliste läätsede valik väga suur – igaüks leiab oma maitsele sobiva värvitooni. Tootmistehnoloogiad arenevad samamoodi, mistõttu on uusima põlvkonna läätsed väga mugavad, turvalised ja sobivad igapäevaseks kasutamiseks – seda nii nägemise parandamiseks kui ka silmavärvi muutmiseks.

 

Värvilisi kontaktläätsesid võib kasutada ka siis, kui sul on hea nägemine

Värvilised kontaktläätsed sobivad kandmiseks ka neile, kellel on hea silmanägemine, ent kes soovivad oma silmade värviga eksperimenteerida. Miinuse või plussiga kontaktläätsede ostmiseks on vaja silmaarsti või optometristi väljastatud retsepti. Ilma nägemiskorrektsioonita (+0,00) värviliste läätsede ostmiseks pole retsepti vaja, ent enne läätsede kandmist soovitame konsulteerida optometristiga, et õppida, kuidas läätsesid õigesti kasutada ja hooldada.

 

Kuuajalised ja ühepäevased värvilised läätsed

Sarnaselt tavalistele kontaktläätsedele on ka värvilised kontaktläätsed saadaval nii ühekuulise kui ka ühepäevase kasutuse jaoks.

1-kuulisi läätsesid tuleb korralikult hooldada – pärast kasutamist tuleb neid puhastada spetsiaalse läätsehooldusvahendiga ning asetada need läätsekonteinerisse läätsevedeliku sisse kuni järgmise kasutuskorrani.

Ühepäevased läätsed ei vaja hooldamist ega puhastamist, kuna need visatakse pärast kandmist ära. Kui soovid läätsesid kanda harva või mõnel konkreetsel üritusel, on ühepäevased läätsed parimad, kuna neid ei pea hooldama.

 

NB! Sõltuvalt sinu loomulikust silmade värvist võib tulemus olla mõnevõrra teistsugune kui tootefotol.

Ostukorvi