Filter

Saadavus

Proovi virtuaalselt

Raami kuju

Tarbijarühm

Kaubamärk

Raami suurus

Ray-Ban päikeseprillid

Kvaliteetsed Ray-Ban päikeseprillid meestele, naistele ja lastele on populaarsed üle kogu maailma. Siit leiad tuntud Ray-Bani mudelid nagu Aviator, Wayfarer, Clubmaster ning samuti teised värsked trendid.

 

Kuidas ma tean, kas päikeseprillide suurus sobib mulle?

Kõige lihtsam on leida õige suurus olemasolevate prillide või päikeseprillide suuruse järgi. Otsi sanga siseküljelt üles 3 väikest numbrit, näiteks 54-17-140. Need on vastavalt klaasi laius, ninasild ja sanga pikkus millimeetrites. Vaata täpsemat infot, kuidas leida päikeseprillide suurus.

Paljusid päikeseprille saad proovida virtuaalselt oma telefoni ekraanil!

 

Kuidas käib päikeseprillide virtuaalne proovimine?

Päris päikeseprillide virtuaalne 3D-mudel aitab saada elulähedase ettekujutuse, kui suured on valitud raamid ning kuidas sa neid kandes välja näed. 

Virtuaalse proovimisega Ray-Ban päikeseprillid on tähistatud spetsiaalse märgiga. Ava toode, klõpsa nupul "proovi virtuaalselt", luba virtuaalsel prilliproovijal oma seadme kaamerat kasutada ning järgi lihtsaid juhiseid.

Statistika näitab, et enne sobivate päikeseprillide leidmist proovitakse salongis ette keskmiselt 8 mudelit. Kõlab väsitavalt? Proovi päikeseprille virtuaalselt mugavalt oma telefoni või arvuti ekraanil kodust lahkumata!

 

Hoia silmi ja näe alati hea välja kvaliteetsete päikeseprillidega! Küsimuste korral kirjuta meile info@lensor.ee ja leiame koos lahenduse!

 

 

Ostukorvi