Filter

Kaubamärk

Tootja

Kasutuse kestus

Liik

Ühepäevased läätsed

Kaasaegsed ühepäevased kontaktläätsed on väga mugavad ning valmistatud pehmest materjalist. Ühepäevased läätsed on hooldusvabad ning hügieenilised, kuna iga päev paned silmad uued ja puhtad läätsed.

Lai valik populaarseid 1-päevaseid läätsesid

Dr. Lensori valikust leiad järgmiste tootjate ja brändide ühepäevased läätsed:

  • Alcon (Dailies Total 1; Dailies AquaComfort Plus; Precision 1)
  • Bausch&Lomb (Soflens Daily Disposable; BioTrue ONEday, Ultra One Day)
  • CooperVision (Biomedics 1Day Extra; Clariti 1Day; ProClear 1Day, MyDay)
  • Johnson&Johnson (Acuvue Oasys 1Day, Acuvue TruEye, Acuvue Moist)
  • Menicon-SOLEKO (Diviniti Comfort Day; Miru FlatPack)
  • ClearLab (Clear 1-Day)

Lisaks leiad meie tootevalikust ka kuuajalised ja ühepäevased värvilised läätsed.

Ühepäevased läätsed on praktiline alternatiiv prillidele nii igapäevaseks kandmiseks kui ka teatud kindlates olukordades, näiteks trennis. 1-päevaseid läätsesid peetakse kõige hügieenilisemateks läätsedeks, kuna need on pakitud ühekaupa steriilsetesse pakenditesse ning pärast kasutamist visatakse need lihtsalt ära.

Kuna kontaktläätsed on aga siiski tervisetooted, tuleb neid kasutada vastavalt professionaali juhistele. Seega, kui sa ei ole enne läätsesid kasutanud, külasta esmalt kindlasti silmaarsti või optometristi, kes õpetab, kuidas läätsesid silma panna ja silmast välja võtta.

Ühepäevased kontaktläätsed mugavaks enesetundeks iga päev

Pea meeles, et mis tahes kontaktläätsed tuleks tellida pärast konsultatsiooni silmaarsti või optometristiga, kes oskab soovitada sinu silmadele sobivaid läätsesid. Samuti soovitame kindlasti pöörduda professionaali poole, kui tunned, et nägemine on muutunud või läätsed on vaatamata kandmisjuhiste järgimisele ebamugavad.

Ühepäevased kontaktläätsed on suurepärane valik siis, kui soovid kanda läätsi ainult teatud olukordades - tööl, pidudel, trennis või muude tegevuste puhul, kus prillid võivad segada või ette jääda. Kui soovid kanda puhkusel tavaliste prillide asemel trendikaid päikeseprille, on lahenduseks samuti läätsed.

Kuna 1-päevased läätsed visatakse päeva lõpus ära, ei ole neid vaja puhastada ega konteineris hoida. Seega ei ole vaja läätsevedelikku ega muid hooldustarbeid, ning tulemus on väga hügieeniline. Küll aga soovitame ka ühepäevaste läätsede juurde hankida silmatilgad, et kontaktläätsede kandmine oleks veelgi mugavam.

Ühepäevased läätsed on väga populaarsed veel seetõttu, et neid on väga lihtne kaasas kanda - lihtsalt poeta värske paar käekotti, trenniasjade juurde või reisikohvrisse.

Kandes ühepäevaseid läätsesid, ei pea sa muretsema nende kriimustamise või hoiustamise pärast. See teeb läätsed oluliselt mugavamaks prillidest, millega tuleb ettevaatlikult ümber käia ning toosis hoida, kuna prillid ostetakse reeglina pikemaks ajaks kui kuu või paar.

Ühepäevaste läätsede erinevad pakendid

Dr. Lensori e-poe valik on väga lai ning ühepäevased läätsed on saadaval 10 tk, 30 tk ja 90 tk kaupa ning muudeski kogustes. Nii on sul mugav mõnd läätsebrändi esmalt väiksemas koguses katsetada või kui oled lemmiku leidnud, siis pakume soodsat võimalust tellida varu mitmeks kuuks.

Telli ühepäevased läätsed, kuuajalised läätsed või värvilised läätsed oma valitud ajaperioodiks. Kvaliteetne, kiire ja soodne – selline on Dr. Lensor!

Ostukorvi