Telli prillid soodsalt e-poest!

 

 

Kuidas käib prillide tellimine e-poest 3 sammuga?

 

  1. Hangi oma optometristilt prilliretsept. Nii prillide kui ka kontaktläätsede retsept võiks olla mitte rohkem kui aasta vana. 
  2. Vali meelepärased raamid. Vaata, kuidas leida sobiv raamide suurus.
  3. Lisa sobivad klaasid ja vormista tellimus paari minutiga! Kui lisad prilliretsepti pildina, käib tellimuse vormistamine eriti kiirelt!

Retseptiprillide klaasid (ühevaatelised) on saadaval tugevuste vahemikus -6.00 kuni +6.00. Valmistame nägemist korrigeerivad prillid vastavalt Sinu individuaalsele retseptile. Kui aga juhtub, et tellitud prillid siiski ei sobi, saad need tagastada tasuta 30 päeva jooksul. Tagastatav kaup peab olema kasutamata ja samaväärses seisundis kui kättesaamisel.

 

Prillide valmimine võtab aega 5-10 tööpäeva ning tarne pakiautomaati on tellimustele alates 25 € TASUTA!

 

 

Kõik prillid alates 29 €

 
 
 

Kõik prillid alates 49 €

 

 

Superhinnaga brändiraamid lõpumüügis

 

Prilliraamide lõpumüügist leiad eelmiste hooaegade kollektsioonide viimased eksemplarid. Kasuta võimalust tellida prillid Marc Jacobs, Fendi, Guess või mõne muu tuntud brändi supersoodsa raamiga!

 

 

Vaata lõpumüügi tooteid

 

Proovi prille oma telefonis või arvutiekraanil

 

Neid 300+ raami saad proovida ka virtuaalselt! Kõik, mida vajad, on kaameraga nutiseade või arvuti.

Salvesta prilliproovijas video-selfi ja vaata, kuidas erinevad prillid sinu näol välja näevad. Prillide tellimine internetist on meie virtuaalse prilliproovijaga lihtsam, mugavam ja lõbusam kui kunagi varem!

 

Proovi prille virtuaalselt

 

 

 

Prilliklaaside lisavalikud – mis need tähendavad ja kellele sobivad?

 

👓 Õhendus – võimalikult kergete, mugavate ja ilusate prillide heaks

 

Õhendus võimaldab ka tugevamate prillide puhul paigaldada valitud prilliraami võimalikult õhukesed ja kerged prilliläätsed. Tavaliselt on valikus mitu õhendusastet: tavaline ehk õhendamata (enamasti kõige soodsam variant), õhuke ja üliõhuke. 

Sobiv õhendusaste sõltub sinu prilliretseptist. Mida tugevamad prillid, seda suurem õhendus tuleb üldjuhul valida, et prilliklaasid sobituksid raami ega oleks liiga “paksud”. Seetõttu on õhendamata klaasid üldjuhul saadaval ainult väiksema tugevusega prillide jaoks. 

Lisaks prillide välimusele on õhendusel ka väga praktiline funktsioon – õhendatud klaasidega prillid on kergemad ja palju mugavamad. Samuti on õhendatud klaasid elastsemad ja vastupidavamad ning 100% UV-kaitsega.

Dr. Lensori e-poest saab tellida prillid tugevuste vahemikus -6.00 kuni +6.00 ning valikus on kolm õhendusastet sõltuvalt tugevusest.

 

👓 Peegeldusvastane kate – et teised näeksid sinu silmi

 

Teatavasti vaatame ükskõik kellega kohtudes kõigepealt inimesele silma.

Kui prillid on peegeldusvastase kattega, ei peegelda klaasid vastu ning teised näevad sulle otsa vaadates selgelt sinu silmi, mitte prilliklaase. See on väike, kuid väga oluline detail, mis muudab prillid palju ilusamaks. 

Peegeldusvastane kate muudab ka prillide kandmise kogemuse mugavamaks. Nimelt aitab see vähendada peegeldumisest tingitud varje ja tunnet, nagu näeksid oma prilliklaase. Samuti aitab see näha kvaliteetsemalt värve, vähendades peegeldust, mis võib värvid silmale tuhmimaks muuta.

Peegeldusvastane kate tasub valida ka null-klaasiga prillidele, näiteks sinise valguse prillidele. Tellides prillid Dr. Lensori e-poest, on peegeldusvastane kate hinna sees.

 

👓 Sinise valguse kaitse – ekraanivalguse blokeerimiseks

 

Kunstlik valgus ja digiekraanidest kiirgav suur hulk sinist valgust võivad soodustada silmade pingutamist ja kurnatust. Sinise valguse kaitse aitab blokeerida ekraanidest kiirgavat sinist valgust.

Neile, kes nägemiskorrektsiooni ei vaja, on saadaval nullklaasiga sinise valguse prillid.

Dr. Lensori e-poes saad lisada sinise valguse kaitse ka kaugele või lähedale vaatamiseks mõeldud prillidele, mida kannad digiekraanide taga töötades või aega veetes.

 

👓 Fotokroomsed klaasid – kaks-ühes prillid ja päikeseprillid

Fotokroomsed ehk isetumenevad prillid on järjest populaarsemad. Fotokroomsed prilliklaasid on siseruumis läbipaistvad ning lähevad õues tumedamaks sõltuvalt päikesevalguse intensiivsusest. UV-kaitsega fotokroomsed prillid on mugav valik suveks, et ei peaks kombineerima mitut paari prille.

Fotokroomsed prillid aitavad vähendada silmade kissitamist ja lubavad prillikandjal end erinevates valgusoludes mugavamalt tunda.

Dr. Lensori e-poest saad tellida fotokroomsed prillid oma valitud raamiga.

 

Vaata prilliraame