Filter

Saadavus

Raami kuju

Tarbijarühm

Kaubamärk

Raami suurus

Kontoriprillid

Kontoriprillid või lähitööprillid on laiendatud nägemisulatusega kaasaegsed lugemisprillid, mis sobivad hästi kontorikeskkonda.

Loe lähemalt kontoriprillide kohta →

 

Mis on kontoriprillid?

Kontoriprillid on kaasaegsed lugemisprillid, mis aitavad tasakaalustada vanusega kaasnevat lähedale nägemise langust, mis võib alata juba 40. eluaastates. 

Võrreldes tavaliste lugemisprillidega näeb kontoriprillidega lisaks lähedal asuvatele objektidele mugavamalt ka keskmisel distantsil asuvaid objekte. See tähendab, et nende kaasaegsete lugemisprillidega näed hästi nii pabereid, arvutiekraani kui ka ümbritsevaid inimesi! Kontoriprille ei pea seega eri kaugustele vaatamiseks või kolleegide ja klientidega suhtlemiseks eest ära võtma või üle prillide vaatama.

Kontoriprillid on saadaval tugevute vahemikus +1.00 kuni +3.00Lähedale nägemise langust märgates käi kõigepealt nägemiskontrollis, et tellida sobivad kontoriprillid mugavamaks tööks kaasaegses kontorikeskkonnas.

 

Kas ma vajan prille lähedale vaatamiseks?

Paljud inimesed märkavad juba 40ndates, et väike kiri ei ole silmale enam sama selge. Kui mõni järgmistest märkidest käib sinu kohta, võiksid käia nägemiskontrollis:

Hägune lähedale nägemine. Sageli märgatakse lähedale nägemise languse ehk presbüoopia esimesi ilminguid hämaras valguses väikest kirja lugedes. Kui märkad, et restoranimenüüd on viimasel ajal hägused, on aeg minna silmi kontrollima. Teine selge märk on see, kui pead nutitelefoni ekraani varasemast enam suumima.

Väsinud silmad. Lähedale nägemise languse korral peab lähedale vaatamiseks silmi oluliselt rohkem pingutama. Seega raamatu lugemine või arvutiga töötamine võib olla silmadele varasemast koormavam.

Peavalud. Silmade pingutamisega seotud pingepeavalu võib olla samuti üks lähedale nägemise languse märke.

Raskused hämaras nägemisega. Vanusega muutub ka meie pimedas nägemine järk-järgult kehvemaks. Kui märkad näiteks, et ei näe enam pimedas sama hästi auto armatuurlauda, võib olla tegu presbüoopia esimeste märkidega.

Silmade hõõrumine ja kissitamine. Lähedale nägemise languse esimestes etappides võib suurenenud koormus silmi ärritada, mistõttu võid tunda vajadust neid sagedamini hõõruda. Sageli püütakse prillide hankimist edasi lükata. Kui märkad aga, et pead selgemini nägemiseks pidevalt kissitama, on aeg minna silmakontrolli ning oma elu stiilsete lugemis- või kontoriprillidega mugavamaks teha!

 

Kas kontoriprillide tellimiseks on retsepti vaja?

Jah, kontoriprillide tellimiseks on vaja lugemisprillide retsepti, kus on täpselt kirjas mõlema silma tugevused ja vajadusel teised näitajad, et telliksid endale õiged prillid. Kui prillid on vale tugevusega, võivad need põhjustada peavalu, iiveldust ja silmi väsitada. 

Prilliretsepti jaoks ei pea tingimata minema silmaarsti juurde, kuhu järjekorrad võivad olla pikad. Selle saab väljastada ka optometrist. Kui tunned, et lähedale nägemine on muutunud kehvemaks ent ei soovi prille kanda, saab optometrist määrata sulle alternatiivina ka multifokaalsed läätsed.

 

Mida teha, kui e-poest tellitud kontoriprillid mulle ei sobi?

Esiteks hangi kindlasti optometristilt prilliretsept, et telliksid õigete tugevustega ja endale sobivad prillid. Oleme kokku pannud ka juhise prillisuuruse valimiseks ning näpunäited, kuidas valida prilliraame näokuju järgi. Juhul kui tegemist on sinu esimeste prillidega, arvesta paari päeva harjumisajaga.

Kontoriprillid saab vajadusel ka 30 päeva jooksul tagastada. Seega kui sa pole kindel, kas välja valitud kontoriprillid ikka sobivad sulle, siis soovitame tellida need Omniva või DPD pakiautomaati, sel juhul on tagastamine tasuta.

 

Kui sul on küsimusi prillide tellimise kohta, saada meile e-kiri aadressil info@lensor.ee ning leiame koos lahenduse!

 

Ostukorvi