Filter

Saadavus

Proovi virtuaalselt

Raami kuju

Tarbijarühm

Kaubamärk

Raami suurus

Päikeseprillid naistele

Vali kvaliteetsed päikeseprillid naistele populaarsetelt kaubamärkidelt Polaroid, Ray-Ban, Vogue, Gucci jt. Avasta lai valik, kiire tarne ja head hinnad. Lisaks virtuaalne proovimine sinu arvuti või telefoni ekraanil ning lihtne tellimine ja tagastamine!

 

Kuidas ma tean, kas päikeseprillide suurus sobib mulle?

Kõige lihtsam on leida õige suurus olemasolevate prillide või päikeseprillide suuruse järgi. Otsi sanga siseküljelt üles 3 väikest numbrit, näiteks 54-17-140. Need on vastavalt klaasi laius, ninasild ja sanga pikkus millimeetrites. See on hea nipp ka siis, kui soovid osta päikeseprillid kingituseks! Vaata täpsemat infot, kuidas leida päikeseprillide suurus.

Paljusid päikeseprille saad proovida virtuaalselt oma telefoni ekraanil!

 

Kuidas käib päikeseprillide virtuaalne proovimine?

Päris päikeseprillide virtuaalne 3D-mudel aitab saada elulähedase ettekujutuse, kui suured on valitud päikeseprillid ning kuidas sa neid kandes välja näed. 

Virtuaalse proovimisega päikeseprillid, näiteks paljud Ray-Ban ja Polaroid päikeseprillid on tähistatud spetsiaalse märgiga. Ava toode, klõpsa nupul "proovi virtuaalselt", luba virtuaalsel prilliproovijal oma seadme kaamerat kasutada ning järgi lihtsaid juhiseid. 

Proovi päikeseprille virtuaalselt oma telefoni või arvuti ekraanil! Kui mudel siiski ei sobi, saab päikeseprillid mugavalt tagastada.

 

Kui sul on küsimusi toodete või päikeseprillide tellimise kohta, kirjuta meile info@lensor.ee ja leiame koos lahenduse!

 

Ostukorvi