Filter

Kaubamärk

Tootja

Kasutuse kestus

Liik

Pakend

Kuuajalised läätsed

Kuuajalised läätsed on mõeldud kandmiseks 30 päeva jooksul pärast pakendi avamist. Dr. Lensori e-poest leiad laia valiku populaarseid kuuajalisi läätsesid nagu Air Optix, Biofinity, Soflens, TOTAL30 ja paljud teised. Lisaks soodsad hinnad, kiire tarne ja mugav tellimine!

Mis on kuuajalised kontaktläätsed?

Kuuajalised läätsed on mõeldud kandmiseks 30 päeva jooksul pärast pakendi avamist. Selliseid kontaktläätsesid kantakse püsivaks nägemise parandamiseks kas igapäevaselt või väga tihti. Kuuajalisi kontaktläätsi soovitatakse korraga kanda maksimaalselt 12 tundi päevas.

Mida arvestada ühekuuliste läätsede valimisel?

1-kuuliste läätsede valimisel tuleb silmas pidada, et neid läätsesid tuleb korralikult puhastada ja hooldada. Eriti siis, kui läätsesid kasutab laps või nooruk, tuleb jälgida, et tal on hügieenireeglid ja hooldusrutiin selged.

Kuidas käib kuuajaliste läätsede hooldus?

1-kuuliste läätsede hoolduseks on vajalik spetsiaalne läätsevedelik. Pärast silmast välja võtmist tuleb läätsed vahendiga puhastada ja loputada, et eemaldada erinevad läätsedele kogunenud setted, sh valgud, rasvad jne. Seejärel tuleb läätsed asetada konteinerisse sama puhta läätsevedeliku sisse kuni järgmise kandmiskorrani. Enne läätsede silmast välja võtmist ja silmapanekut pese ja loputa käed hoolikalt ning kuivata puhta rätikuga. Veendu, et kätel poleks seebi-, kreemi- ega muid jälgi.

Millega arvestada kuuajaliste kontaktläätsede kasutamisel?

Kuuajaliste läätsede kandmisel on oluline, et läätsede 30-päevast kasutusperioodi ei tohi ületada, kuna see võib ohustada silmade tervist. Et see ei ununeks, soovitame pakendi avamise päeva üles märkida ning tellida õigel ajal uued kontaktläätsed või kanda pärast läätsede kehtivusaja lõppemist prille.

Dr.Lensori kontaktläätsede püsitellimus on hea võimalus tagamaks, et sul oleksid uued läätsed alati olemas enne, kui eelmiste kehtivusaeg läbi saab!

Mis on ööpäevaringsed kontaktläätsed?

Pikendatud kandmisajaga või ööpäevaringsed kontaktläätsed sobivad kandmiseks 24 tundi ööpäevas ning kuni 30 päeva ja ööd järjest. Enne sedatüüpi läätsede kasutamist on vajalik täiendav silmakontroll, seega palun konsulteeri enne tellimist oma silmaarsti või optometristiga!

Ostukorvi