Filter

Saadavus

Raami kuju

Tarbijarühm

Kaubamärk

Raami suurus

Optilised päikeseprillid

Optilised päikeseprillid on individuaalse prilliretsepti järgi valmistatud päikeseprillid sinu valitud prilliraamiga. Kõik prilliraamid →

Kõik prilliraamid →

 

Mis on optilised päikeseprillid?

Kui vajad kaugele või lähedale vaatamiseks prille või läätsesid, on prilliretsepti järgi valmistatud optilised päikeseprillid mugav kaks-ühes lahendus, mis pakuvad kaitset UV-kiirguse ja pimestava valguse eest ning annavad samas terava nägemise. Päikeseprille ei tohiks unustada ühelgi aastaajal. Kõrge UV-indeksi korral võiksid päikeseprillid õues viibides pidevalt ees olla, et kaitsta silmi kahjuliku UV-kiirguse eest.

Dr. Lensori e-poest saad tellida optilised päikeseprillid oma valitud prilliraamiga. Sinu prilliretseptile vastavad toonitud prilliklaasid paigaldatakse valitud prilliraami. Meie tõeliselt laiast valikust leiad kindlasti endale sobivad värvid ja materjalid, tuntud brändid ja head hinnad. Lisaks virtuaalne proovimine sinu arvuti või telefoni ekraanil ning lihtne tellimine!

 

Kuidas käib optiliste päikeseprillide tellimine?

1) Hangi oma optometristilt prilliretsept. Prilliretsept võiks olla mitte rohkem kui aasta vana.

2) Vali meelepärased prilliraamid. NB! Optiliste päikeseprillide raamid tuleb valida prilliraamide sektsioonist, mitte valmis päikeseprillide alt.

3) Vali prilliklaaside vahelehel "Optilised päikeseprillid" ning sisesta retsepti andmed.

 

Raami suurus on kõige lihtsam valida olemasolevate, hästi istuvate prillide või päikeseprillide järgi, võrreldes sanga siseküljel välja toodud standardseid suurusnumbreid. Päikeseprillid võivad olla ka tavalistest prillidest suurema raamiga, nn. oversize-stiilis.

Vaata täpsemat infot, kuidas leida päikeseprillide suurus.

 

Kellele sobivad optilised päikeseprillid?

Kui vajad nägemiskorrektsiooni läätsede või prillidega, on optilised päikeseprillid mugav lahendus päikeselisteks päevadeks igal aastaajal – näiteks autorooli, rannas raamatu lugemiseks või reisile. 

 

Kuidas erinevad optilised päikeseprillid ja fotokroomsed/tumenevad prillid?

Optilisted päikeseprillid on toonitud klaasidega, individuaalse prilliretsepti järgi valmistatud päikeseprillid. Optiliste päikeseprillide toon on sama tume igas valguses.

Fotokroomsed prillid on retseptiprillid valgusele reageerivate, isetumenevate prilliläätsedega. Sellised prillid on siseruumis läbipaistvad ja väljas tumenevad sõltuvalt päikesevalguse intensiivusest.

Dr. Lensori e-poest saab tellida nii optilised päikeseprillid kui ka isetumenevad prillid sinu valitud prilliraamiga ning prilliläätsede valiku saab teha pärast prilliraamide valikut.

 

Kuidas käib päikeseprillide virtuaalne proovimine?

Päris prilliraamide virtuaalne 3D-mudel aitab saada elulähedase ettekujutuse, kui suured on valitud raamid ning kuidas sa neid kandes välja näed. Prillide proovimine pole kunagi olnud nii lihtne ja mugav!

Virtuaalse proovimisega prilliraamid on tähistatud spetsiaalse märgiga. Ava toode, klõpsa nupul "proovi virtuaalselt", luba virtuaalsel prilliproovijal oma seadme kaamerat kasutada ning järgi lihtsaid juhiseid. NB! Prilliraamid on virtuaalses prilliproovijas tavalisel, "läbipaistval" kujul.

 

Kui sul on küsimusi optiliste päikeseprillide tellimise kohta, saada meile e-kiri aadressil info@lensor.ee ning leiame koos lahenduse!

 

Ostukorvi