Leia õiged raamid virtuaalse prilliproovija abil

 

Virtuaalse prilliproovijaga saad proovida prille oma nutiseadme ekraanil

Leidsid meie e-poest prillid või päikeseprillid, kuid tahaksid neid enne tellimist ette proovida? Nüüd on sul see võimalus olemas! Proovi prilliraame virtuaalselt meie nutika prilliproovijaga.

Kõik, mida vajad, on kaameraga nutiseade või arvuti. Salvesta prilliproovijas video-selfi ja vaata, kuidas erinevad prillid sinu näol välja näevad. Prillide tellimine internetist on virtuaalse prilliproovijaga lihtsam, mugavam ja lõbusam kui kunagi varem!

 

Mis on virtuaalne prilliproovija?

Päris prillide ja päikeseprillide virtuaalne 3D-mudel aitab saada elulähedase ettekujutuse, kui suured on valitud prilliraamid ning kuidas sa neid kandes välja näed. Virtuaalne proovimine aitab sul paremini valida ning leida kõige sobivamad prillid või päikeseprillid. 

Statistika näitab, et optikasalongis proovitakse enne sobivate prillide leidmist ligikaudu 8 mudelit. Kõlab väsitavalt? Kasuta parem virtuaalset prilliproovijat, et prilliraamide leidmine oleks lihtne ja lõbus!

 

Kuidas see käib?

Virtuaalse prilliproovija ikoon 1 - tee video-selfi Virtuaalse prilliproovija ikoon 2 - kasuta plastikkaarti mõõtude arvestamiseks Virtuaalse prilliproovija ikoon 3 - näed ekraanil, kuidas prilliraamid sobivad

Tee video-selfi

Luba prilliproovijal oma seadme kaamerat kasutada ning järgi lihtsaid juhiseid.

Vaata kaamerasse, pööra pead paremale ja vasakule. Võta oma prillid video tegemise ajaks eest ära. 

Hinda suurust

Prilliproovija arvutab näo mõõtmed standardmõõdus plastikkaardi abil.

Võta mis tahes kaart, näiteks panga- või kliendikaart ja keera see teistpidi, et andmeid näha ei oleks. Järgides prilliproovija juhiseid, hoia kaarti laubal. 

Proovi prille

Nüüd näed erinevate prilliraamide ja päikeseprillide juures, kuidas need sulle sobivad.

Väldi video-selfi tegemise ajal liiga eredat või hämarat valgust, sest valgus mõjutab prilliproovija arvestusi.

 

Proovi päikeseprille Proovi prille