Filter

Saadavus

Proovi virtuaalselt

Raami kuju

Tarbijarühm

Kaubamärk

Raami suurus

Polaroid päikeseprillid

Polaroid oli esimene päikeseprillide bränd, mis hakkas pakkuma polariseeritud päikeseprille. Polariseeritud prilliläätsed aitavad vähendada pimestavat peegeldust. Brändi päikeseprille iseloomustavad tippkvaliteediga kerged klaasid ning uusimad tänapäevased materjalid ja viimistlused.

Dr. Lensori e-poest leiad laia valiku Polaroidi päikeseprille naistele, meestele ja lastele. Paljusid mudeleid saad proovida virtuaalselt oma telefoni või arvuti ekraanil. Avasta head hinnad ning naudi mugavat ostlemist Dr. Lensoris!

 

Kuidas ma tean, kas päikeseprillide suurus sobib mulle?

Kõige lihtsam on leida õige suurus olemasolevate prillide või päikeseprillide suuruse järgi. Otsi sanga siseküljelt üles 3 väikest numbrit, näiteks 55-18-140. Need on vastavalt klaasi laius, ninasild ja sanga pikkus millimeetrites. Vaata täpsemat infot, kuidas leida päikeseprillide suurus. Päikeseprillid võivad olla ka tavalistest prillidest suurema raamiga.

Paljusid päikeseprille saad proovida virtuaalselt oma telefoni ekraanil!

 

Kuidas käib päikeseprillide virtuaalne proovimine?

Päris päikeseprillide virtuaalne 3D-mudel aitab saada elulähedase ettekujutuse, kui suured on valitud raamid ning kuidas sa neid kandes välja näed. Päikeseprillide proovimine pole kunagi olnud nii lihtne ja mugav!

Virtuaalse proovimisega Polaroid päikeseprillid on tähistatud spetsiaalse märgiga. Ava toode, klõpsa nupul "proovi virtuaalselt", luba virtuaalsel prilliproovijal oma seadme kaamerat kasutada ning järgi lihtsaid juhiseid.

Proovi päikeseprille virtuaalselt mugavalt oma telefoni või arvuti ekraanil kodust lahkumata!

 

Kuidas päikeseprillid silmi kaitsevad?

Päikeseprillid kaitsevad sinu silmi, kui juhid autot, liigud õues, päevitad rannas, reisid, külastad mägesid, suusatad, sõidad rattaga jne. Kõrge UV-indeksi korral võiksid päikeseprillid õues viibides pidevalt ees olla, et kaitsta silmi kahjuliku UV-kiirguse eest.

Polariseeritud päikeseprillid aitavad lisaks vähendada peegeldusi läikivatelt horisontaalpindadelt ning näiteks veepinnalt ja lumelt. Seetõttu on polariseeritud klaasidega päikeseprillide usinad kasutajad nii kalamehed, talisportlased (suusatajad, mägironijad) kui ka soojema ilma alade (rannavõrkpall, tennis) fännid, kes veedavad pikki tunde otsese päikesevalguse käes. 

 

Hoia silmi ja näe alati hea välja kvaliteetsete päikeseprillidega! Küsimuste korral kirjuta meile info@lensor.ee ning leiame koos lahenduse!

 

Ostukorvi