Filter
Saadavus
Raami kuju
Tarbijarühm
Kaubamärk
Raami suurus

Arvutiprillid

Arvutiprillid ehk nn sinise valguse prillid aitavad blokeerida digiekraanide sinist valgust. Dr. Lensorist leiad suure valiku soodsaid valmisprille, samuti saad tellida sinise valguse prillid oma valitud raamiga. Kiire tarne, lihtne tellimine ja tagastamine!

Mis on sinise valguse prillid?

Tänapäeval veedame peaaegu kõik suurema osa päevast erinevaid ekraane vaadates. Pikk ekraanide taga veedetud aeg võib silmi kurnata, tekitada väsimust ja peavalusid. Arvutiprillide eriline kate aitab ekraanidest kiirguvat sinist valgust blokeerida.

 

Kellele sobivad sinise valguse prillid?

Arvutiprille võivad kanda kõik. Need on nullklaasiga, seega ei ole vaja prilliretsepti. Kui kannad tavaliselt kontaktläätsesid, siis tea, et sinise valguse prillid sobivad kandmiseks ka koos läätsedega! Kui kannad igapäevaselt prille, pea meeles valida järgmiste prillide klaasidele ka sinist valgust blokeeriv kate.

 

Kuidas tellida sinise valguse prillid e-poest?

Sinise valguse prille on saadaval laias laastus kaht tüüpi. Valmisprillide puhul on raamidesse on juba paigaldatud sinist valgust blokeerivad prilliklaasid. Teine võimalus on tellida sinise valguse kaitsega null-klaasid oma valitud prilliraamidesse. See tähendab, et sinu uued sinise valguse prillid võivad olla ka näiteks Ray-Ban, Vogue või mõne muu tuntud brändi raamiga.

Raami suurus on kõige lihtsam leida olemasolevate, hästi istuvate prillide või päikeseprillide järgi. Otsi sanga siseküljelt üles 3 väikest numbrit, näiteks 56-17-140. Need on vastavalt prilliklaasi laius, ninasilla osa ja sanga pikkus millimeetrites. Vaata täpsemat infot, kuidas leida õige prillisuurus.

Kui võrdluseks prille käepärast ei ole, siis virtuaalne prilliproovija aitab standardse pangakaardi suuruse järgi määrata, kuidas vastavad prilliraamid sinu näol välja näevad. Kui soovid kaks-ühes nägemist korrigeerivaid ja sinist valgust blokeerivaid prille, saad valida plussi või miinusega retseptiprillidele lisafunktsioonidest juurde sinise valguse kaitse.

 

Miks tasub tellida sinise valguse prillid Dr. Lensorist?

Dr. Lensorist leiad laias valikus stiilsed ja soodsad sinise valguse prillid ja head pakkumised. Saadame arvutiprillid kiirelt ja mugavalt pakiautomaati ning juhul kui mudel ei sobi, saad need mugavalt tagastada.

 

Kui sul on küsimusi sinise valguse prillide või prillide tellimise kohta, saada meile e-kiri aadressil info@lensor.ee ning leiame koos lahenduse!