Filter

Saadavus

Proovi virtuaalselt

Raami kuju

Tarbijarühm

Kaubamärk

Raami suurus

Polariseeritud päikeseprillid

Polariseeritud päikeseprillid aitavad vähendada peegeldusi läikivatelt horisontaalpindadelt ning näiteks veepinnalt ja lumelt. Need on mugav valik autojuhtimiseks ning paljudeks aktiivseteks tegevusteks õues nii suvel kui ka talvel.

 

Kuidas ma tean, kas päikeseprillide suurus sobib mulle?

Kõige lihtsam on leida õige suurus olemasolevate prillide või päikeseprillide suuruse järgi. Otsi sanga siseküljelt üles 3 väikest numbrit, näiteks 55-18-140. Need on vastavalt klaasi laius, ninasild ja sanga pikkus millimeetrites. Vaata täpsemat infot, kuidas leida päikeseprillide suurus. Päikeseprillid võivad olla ka tavalistest prillidest suurema raamiga.

Paljusid päikeseprille saad proovida virtuaalselt oma telefoni ekraanil!

 

Kuidas käib päikeseprillide virtuaalne proovimine?

Päris päikeseprillide virtuaalne 3D-mudel aitab saada elulähedase ettekujutuse, kui suured on valitud raamid ning kuidas sa neid kandes välja näed. Päikeseprillide proovimine pole kunagi olnud nii lihtne ja mugav!

Virtuaalse proovimisega päikeseprillid on tähistatud spetsiaalse märgiga. Ava toode, klõpsa nupul "proovi virtuaalselt", luba virtuaalsel prilliproovijal oma seadme kaamerat kasutada ning järgi lihtsaid juhiseid.

Proovi päikeseprille virtuaalselt mugavalt oma telefoni või arvuti ekraanil kodust lahkumata!

 

Hoia silmi ja näe alati hea välja kvaliteetsete päikeseprillidega! Küsimuste korral kirjuta meile info@lensor.ee ning leiame koos lahenduse!

 

Ostukorvi