Kontoriprillid – kaasaegsed lugemisprillid

 

Kontoriprillid ehk kaasaegsed lugemisprillid mugavamaks töötamiseks mitmel lähidistantsil

 

Kontoriprillid on kaasaegsed lugemisprillid, mis aitavad tasakaalustada vanusega kaasnevat lähedale nägemise langust, mis võib alata juba 40. eluaastates. Kontoriprillid on tuntud ka kui lähitööprillid või laiendatud nägemisulatusega lugemisprillid ning sobivad hästi kaasaegsesse kontorikeskkonda.

 

Võrreldes tavaliste lugemisprillidega näeb kontoriprillidega lisaks lähedal asuvatele objektidele mugavamalt ka keskmisel distantsil asuvaid objekte. See tähendab, et nende kaasaegsete lugemisprillidega näed hästi nii pabereid, arvutiekraani kui ka ümbritsevaid inimesi! Kontoriprille ei pea seega eri kaugustele vaatamiseks või kolleegidega suhtlemiseks eest ära võtma või üle prillide vaatama.

 

Vali prilliraamid naistele

Vali prilliraamid meestele

 

Klassikalised lugemisprillid vs kontoriprillid

 

KLASSIKALISED LUGEMISPRILLID KONTORIPRILLID (KAASAEGSED LUGEMISPRILLID)

Aitavad näha lähedale, ca 30-40 cm kaugusele. 

Aitavad näha nii lähedale (30-40 cm) kui ka keskmisele kaugusele – kuni 80 cm ja rohkem

Sobivad hästi raamatu lugemiseks, tööks lähedal paiknevate objektidega ja käsitöö tegemiseks.

Sobivad tööks kaasaegses kontorikeskkonnas, kus lisaks paberitele tuleb töötada arvutiekraaniga ning suhelda ümbritsevate inimestega.

Et näha mugavalt arvutiekraani ja lähedal seisvaid inimesi, tuleb klassikalised lugemisprillid eest võtta.

Kontoriprillidega näeb mugavalt nii pabereid, arvutiekraani kui ka lähedal seisvaid inimesi, seega ei pea enam prille pidevalt eest võtma või üle prillide vaatama.

 

Klassikalised lugemisprillid aitavad näha hästi 30-40 cm kaugusele. Kontoriprillid aitavad näha hästi nii lähedale kui ka keskdistantsile kuni 80 cm ja rohkem, olenevalt individuaalsest prilliretseptist.

 

Tellimiseks vali meelepärased prilliraamid ning lisa prilliklaaside valiku vahelehel kontoriprillide läätsed.

Dr. Lensori kontoriprillid on kvaliteetsete prilliläätsedega, mis pakuvad maksimaalset mugavust kaasaegses kontoris töötamiseks. Kui tellitud prillid siiski ei sobi, saad need Omniva või DPD-ga tagastada tasuta 30 päeva jooksul. Tagastatav kaup peab olema kasutamata ja samas seisundis kui kättesaamisel.

 

 

Kuidas nägemine hakkab 40. eluaastates muutuma?

 

Paljud inimesed märkavad juba 40. ja 50. eluaastates, et väike kiri ei ole silmale enam sama terav kui varem. Kui oled märganud, et silmad väsivad raamatut lugedes varasemast enam või nutitelefoni ekraanil tuleb teksti sagedamini suuremaks teha, võib olla tegu presbüoopia ehk vanusega kaasneva lähedale nägemise languse esimeste märkidega. See juhtub varem või hiljem peaaegu kõikidega.

Dr. Lensori e-poes on kontoriprillid saadaval tugevute vahemikus +1.00 kuni +3.00Lähedale nägemise langust märgates käi kõigepealt nägemiskontrollis, et tellida sobivad kontoriprillid mugavamaks tööks kaasaegses kontorikeskkonnas.

 

Alusta prilliraamide valimist

 

Ostukorvi