Biofinity XR

Saa kätte 16.01
5.0 2 arvustust
Tootekirjeldus

Biofinity XR on suurepärased läätsed laia dioptrite skaalaga (sph +8.50 kuni +15.00 ja -12.50 kuni -20.00). Läätsed on mõeldud tugeva lühi- või kaugnägelikkusega inimestele. Biofinity läätsed on enim müüdavad läätsed! Cooper Visioni pikendatud kandmisajaga silikoonhüdrogeelläätsed, mida võid kanda järjest 2-4 nädalat silmast eemaldamata. Antud läätsed on väga kõrge hapniku läbilaskevõimega ja asfäärilise disainiga. Seetõttu on need väga silmasõbralikud ja annavad terava nägemise. 

Biofinity kontaktläätsed on valmistatud Aquaform Comfort Science Technology nimelisest väga hästi hingavast ning niiskust hoidvast materjalist. Tänu heale hapniku juurdepääsule püsivad su silmad terved. Iseloomulikult niiske Biofinity kontaktläätsede materjal hoiab endas vett, mis tagab läätsede pehmuse, niiskustaseme ja vastupidavuse kuivamise ning proteiinide ladestumise suhtes. Kuna Bifonity materjal on ise hästi niiskust hoidev ning juurde ei ole lisatud niisutavaid ained või niiskust andvat pinnaviimistlust, siis pole ohtu, et niisutav komponent kaoks või muutuks kasutuse käigus ebaefektiivseks.

Meie soovitus: ööpäevaringseks kandmiseks peab andma loa optometrist või silmaarst. Pikaajalisel ööpäevasel kandmisel on vajalik iga 7 päeva järel läätsede puhastamine ja desinfitseerimine. Kui tahate kanda kontaktläätsesid nii päeval kui öösel, konsulteerige oma silmaarstiga, kes hindab teie silmade seisundit ja läätsede pideva kandmise võimalust. 

Meie soovitame mitte magada läätsedega, kui ei ole vajadust. Kuid isegi sellisel juhul ümbritsevast keskkonnast silma sattuva tolmu ja muu mustuse pärast soovitatakse läätsesid korralikult pesta kontaktläätsede hooldusvahendiga ja jätta need ööseks puhastusvedelikku kasvõi kord nädalas.Läätsede kasutusaeg ja kandmisreziim on individuaalsed. Järgi läätsede kasutamisel optometristi või silmaarsti soovitusi.

Seotud tooted

Toote info
Kumerus 8.6
Diameeter 14.0
Materjal Comfilcon A
Veesisaldus 48%
DK/l, Dk/t 128
Disain Sfääriline
Bränd BIOFINITY
Kasutamise kestus Kuu
Pakett 3

Arvustused 2

Kliendid andsid tootele Biofinity XR hinde 5.0
Daiga R.
28.03.2023
Eglė A.
17.12.2022
Tugevus
Kumerus (BC)
Paketid
Hind
28.80 €
Sa saad 1 tükki
Ühiku hind 9.60 €

Saatmine

Eeldatav tarnekuupäev
-
Receive in optics shop
tasuta
DPD Pickup
2.50 €
Omniva
2.50 €
Smartpost
3.00 €
Latvijas Pasts pakomāti
3.00 €
Kuller
5.00 €

Ostukorvi