PRECISION1® for Astigmatism

Saa kätte 15.07
Tootekirjeldus

PRECISION1® for Astigmatism ühepäevased toorilised läätsed

PRECISION1® kaasaegsed läätsed ühendavad endas materjaliteaduse värsked saavutused ja Alconi kogemusel põhinevad läätsedisaini edasiarendused, et aidata astigmatismi veelgi paremini tasakaalustada.

Nende ühepäevaste kontaktläätsede eelised:

  • Erilisest materjalist elastne ja kõrge hapniku läbilaskvusega läätsetuum ja n.ö nutikas pind, mis tagab suurepärase niisutuse ja libeduse. Tulemuseks on värske tunde ja välimusega silmad kogu päevaks.
  • Patenteeritud SMARTSURFACETM tehnoloogiaga üliõhuke, aga kõrge sooritusega niiskuskiht hoiab läätse pinnal üle 80% vett. Tundliku silma vastu puutub vaid õrn niiskus. Niimoodi säilitatakse terve pisarakile, mis kaitseb loomulikult silma pinda.
  • Precision Balance 8 | 4® disain tagab selge, terava ja stabiilse nägemise alates esimesest minutist kuni isegi väga pika päeva lõpuni.
  • 1. klassi UV-filter kaitseb silmi kahjulike UV-kiirte eest, blokeerides üle 90% UVA ja üle 99% UVB kiirtest.
  • Vabadus ühepäevaste läätsedega! Kanna läätsesid iga päev või kord nädalas, pane need silma juba päeva alguses või alles õhtuks. Ühepäevaste läätsedega maksad läätsede eest ainult nendel päevadel, kui neid kannad.

 

Saa toorilised läätsed kiiremini kätte Dr. Lensori püsitellimusega!

Püsitellimusega ei pea sa oma järgmist läätsede tellimust 2-4 nädalat ootama. Me teeme sinu jaoks eritellimuse varem ära ning saad läätsed kätte regulaarselt enda määratud ajal.

Uued läätsed õigel ajal

Püsitellimusega ei unusta sa kunagi läätsede tellimust teha. Nii on sul alati uued läätsed olemas enne kui vanad otsa saavad või aeguvad.

Kindlusta endale hea hind

Hakates nüüd püsitellijaks, on järgmised tellimused sama hinnaga kui esimene. Nii võidad praegusest heast hinnast ka tulevikus.

Muuda oma püsitellimust igal ajal tasuta

Kui su nägemine muutub või sulle määratakse teised läätsed, siis muutmistasu püsitellimusel ei ole. Lihtsalt anna meile muutusest teada.

Ei mingeid kohustusi ega peidetud tasusid

Püsitellimuse saad igal ajal tasuta ajutiselt peatada või lõpetada. Lisatasusid ega tähtajalisi tingimusi ei ole. Sina ise otsustad!

 

Seotud tooted

Toote info
Kumerus 8.5
Diameeter 14.5
Materjal Verofilcon A
Veesisaldus 51%
DK/l, Dk/t 90
Disain Toorilised
Bränd PRECISION1
Kasutamise kestus Päev
Pakett 30
Tugevus
Silinder (Cyl)
Telg (Axis)
Kumerus (BC)
Paketid
Hind
32.70 €
Sa saad 1 tükki
Ühiku hind 1.09 €

Saatmine

Eeldatav tarnekuupäev
-
Omniva
3.00 €
Smartpost
3.00 €
DPD
3.00 €
Kuller
5.00 €