Diviniti Comfort Day (180tk)

Tootekirjeldus

Diviniti Comfort Day kõige steriilsemad ja pehmemad silikoonhüdrogeelist kontaktläätsed maailmas!

Hingavad, pehmed ja kaitsevad mikroorganismide ning kahjulike UV-kiirte eest - see on parim valik!

MeniSilkTM Air

Diviniti Comfort Day ühepäevastel kontaktläätsedel on tõhustatud tehnoloogia, mis on muidu sarnaste läätsede jaoks seni olnud võimatu. Nende läätsedega saad nautida järgnevaid eeliseid:

  • Tänu kõrgele hapniku läbilaskvustasemele saavad silmad läätsi kandes hingata samamoodi nagu läätsedeta, säilitades silmade tervise ja heaolu terve päeva vältel. Pehme läätseprofiili tõttu on alati tagatud võrdne hapniku läbilaskvus, olenemata läätse tugevusest.
  • Madala mooduli tõttu on tegemist maailma kõige pehmemate silikoonhüdrogeelist kontaktläätsedega. Diviniti Comfort Day kõvadusmoodul on 0.36 MPa ning seetõttu sobitub lääts õrnalt silma pinnaga, see on õhuke ja silmale märkamatu.
  • Suurepäraselt tasakaalustatud veesisaldus - 56% kontaktläätse kogumassist on puhas vesi. Tänu kõrgele veesisaldusele sobitub lääts silma pinnaga väga õrnalt ja ühildub pisarakilega kenasti. Niiskustaseme tõttu kohaneb lääts silmaga hästi.

NanoGloss™ Pro

Meniconi toodetud läätsede optiline kvaliteet ja täpsus on erakordne ning Diviniti Comfort DAY läätsed esindavad Jaapani kvaliteedi kõrgeimat taset. Professionaalne pinnatöötlustehnoloogia tagab sujuva optiliselt kvaliteetse pinna nanomeetri täpsusega. See pinnatöötlus võimaldab nautida eeliseid, mis ei ole seni kunagi võimalikud olnud:

  • Täiesti sile pind - see tagab kandjale mugavuse ja väldib mikroorganismide ning sadestuse kinnitumist läätsele, kuna sadestus ei saa läätse pinnale keskenduda ning kõik uhutakse silmast välja pisarakile abil. Selle tulemusena on läätsed steriilsed mitte ainult hommikul pärast läätsede silmapanemist, vaid ka kogu päeva vältel läätsi kandes.
  • Madal hõõrdetegur - läätsekandja saab pilgutada täiesti mugavalt, kuna silmalaud lähevad üle läätsede just nagu silmas ei olekski midagi. Läätse pind on libe, vältides igasugust hõõrdumist läätse ja silma vahel.
  • Erakordne niiskus - nii läätsed ise on niisked kui ka nende pind on loodud nii, et vesi ja pisarad kataksid läätse pinna naturaalselt, tagades, et lääts ujub loomuliku pisarakile sees.

Smart touch

Diviniti Comfort DAY läätsedel on eriline "Smart Touch" tehnoloogia. Läätsepakend tagab, et läätsed on alati suunaga ülespoole ning läätsekandja saab läätse kätte võtta väliskülje kaudu ilma sisekülge puutumata, pannes silma täiesti hügieensed kontaktläätsed.

Kontaktläätsepakendil on eriline koht, millele saab läätse asetada nii, et see ei lähe ümber ega kuku maha. Pakendi avamisel on lääts alati suunaga ülespoole. Läätse on lihtne kätte võtta, pigistades seda õrnalt nimetissõrme ja pöidla vahele. Sõrmed puutuvad kokku ainult läätse välisküljega ning lääts on kohe õiges suunas käes - seda ei tule kuidagi sättida ega teistpidi keerata. Läätse saab silma panna otseses mõttes ühe liigutusega.

Selline võimalus vähendab bakterisaastet ning vähendab võimalust, et erinevad sadestused võivad läätse pinnale sattuda, nagu näiteks käterätikust tulenev tolm või mustus - pärast mõningast harjutamist tõdevad Diviniti Comfort DAY kontaktläätsede kandjad, et läätsi saab silma panna kaks korda kiiremini kui tavalisi läätsi. Läätsede kasutamine on turvalisem, kuna erinevate sadestuste ja mikroobide kogus on väiksem.

Diviniti Comfort DAY läätsed on kõige hügieenilisemad kontaktläätsed maailmas!

Diviniti Comfort DAY läätsedel on UV-kiirte filter, mis tagab, et silmad on kaitstud sama hästi nagu nahk! Kontaktläätsedesse paigaldatud UV-filter käitub nagu lisakaitse, mis kaitseb UV-kiirte eest - UV-kiired ei saa silma tungida ega kahjustada võrkkesta või sarvkesta. Diviniti Comfort DAY kontaktläätsedel on 2. taseme UV-valguse filter, mis suudab blokeerida kuni 84% UV-A kiirgusest ja kuni 96% UV-B kiirgusest.

Hoiatus! UV-kaitsega kontaktläätsede kandmine ei asenda päikeseprillide kandmist, kuna kontaktläätsed katavad vaid osa silmast, kuid silmade ümbrus jääb ikkagi kaitseta. Kahjuliku kiirguse eest kaitsmiseks tuleks kombineerida läätsi koos teiste kaitsemeetmetega!

Toote info
Kumerus 8.4
Diameeter 14.2
Materjal Midafilcon A
Veesisaldus 56%
DK/l, Dk/t 91
Disain Sfääriline
Bränd DIVINITI
Kasutamise kestus Päev
Pakett 180

Toote teiste pakettide arvustused

Kliendid andsid paketile Diviniti Comfort Day (30tk) hinde 5.0
Inese V.
17.06.2023, Läti
Renata P.
26.11.2022, Leedu
Eva N.
03.11.2022, Läti
Lita Līva D.
29.10.2022, Läti
Kliendid andsid paketile Diviniti Comfort Day (90tk) hinde 5.0
Kristina S.
05.01.2023

Paketid

Tugevus
Kumerus (BC)
Paketid
Hind
135.00 €
Sa saad 1 tükki
Ühiku hind 0.75 €

Saatmine

Eeldatav tarnekuupäev
-
Omniva
3.00 €
Smartpost
3.00 €
DPD
3.00 €
Kuller
5.00 €