BioTwin 360ml x2

Tootekirjeldus

Mitmeotstarbeline läätsevedelik igat liiki kontaktläätsede puhastamiseks, desinfitseerimiseks, säilitamiseks, loputamiseks ja niisutamiseks.

Silmasõbralik ja tõhus

BioTwin’i tõhusus saavutatakse unikaalsel viisil, kombineerides bioloogilise puhastusvahendi, innovatiivse määrde ja naturaalse niisuti. Õrnatoimelised ja spetsiaalsed koostisosad sobivad väga hästi just tundlikele ja kuivadele silmadele.

Twin-EdaXyl & hüaluronaan lisavad mugavust

Twin-EdaXyl® on unikaalse bioloogilise puhastusvahendi ja määrdeaine kombinatsioon. Lisaks igapäevasele kontaktläätsede niisutamisele eemaldab see ka valgusadestusi ja mustust. 

Biotehniliselt toodetud hüaluronaan niisutab silmi ja kontaktläätsi. Selle viskoelastsed omadused ja erakordne võime säilitada vedelikke aitavad kaasa paremale silma pinna niisutamisele. Hüaluronaan aitab ka kuiva silma sümptomite puhul, kaitseb sarvkesta pinda ja aitab kaasa sealsete vigastuste paranemisele.

Õrn bioloogiline puhastamine

Ainult Piiloset'i hooldusvahendites on kasutusel ainulaadne bioloogiline puhastav toimeaine, mis hõlbustab ja parandab desinfektsioonivahendi toimimist. Kudedega ühilduv spetsiaalne aine laguneb otse silmas ning ei põhjusta seejuures silma- ega nahaärritust.

Allergilise märgistusega toode sobib tundlikele silmadele

Selleks, et pakkuda silmadele loomulikku ja mugavat hooldust, on BioTwini pH ja osmolaalsuse väärtused sarnased pisarakilega.

BioTwin tooted ei sisalda ärritavaid komponente ja neil on luba kasutada oma toodetel allergiamärgistust. Seda kinnitavad Soome Allergia ja Astma Föderatsiooni spetsialistide poolt tehtud analüüside tulemused. See õigus on antud ainult Piiloset'i hooldusvahenditele. Samuti ei sisalda BioTwin loomset päritolu koostisosi ja nende tooteid ei testita loomadel.

Ökoloogiline

Keskkonnasõbralikul viisil disainitud ja toodetud biolagundatav BioTwin ei kahjusta ühtki looduses leiduvat veeorganismi. Kogu tootmisprotsessis pööratakse tähelepanu keskkonnamõjule.

Toote info
Kaubamärk BIOTWIN
Pakett 2
Maht 3x360ml

Toote teiste pakettide arvustused

Kliendid andsid paketile BioTwin 360ml hinde 5.0
Kristiina H.
01.11.2023
Kristine B.
31.05.2023, Läti
LAIMA J.
08.04.2023, Leedu
Madis L.
14.03.2023, Eesti
Tuija L.
07.11.2022, Soome
Kliendid andsid paketile BioTwin 360ml x3 hinde 5.0
Daina P.
13.04.2023

Paketid

Soovitame alternatiivina

Hind
22.38 €
Sa saad 1 tükki
Ühiku hind 11.19 €

Saatmine

Eeldatav tarnekuupäev
-
Omniva
3.00 €
Smartpost
3.00 €
DPD
3.00 €
Kuller
5.00 €

Ostukorvi