ACUVUE® OASYS with Transitions™

4.0 3 arvustust
Tootekirjeldus

Kas ka sulle ei meeldi ereda päikese käes silmi kissitada?

Nüüd võid selle unustada, sest uued Acuvue® Oasys with Transitions™ Light Intelligent Technology™ läätsed muutuvad eredas valguses tumedamaks.

Esimesed selliste omadustega kontaktläätsed pakuvad kõige kõrgemat UV-kaitset võrreldes teiste läätsedega, sealhulgas 100% kaitset UVB-kiirguse vastu. Päikese kätte minnes muutuvad läätsed tumedamaks vähem kui minutiga ning ereda valguse käest lahkudes taastub tavaline olek umbes 90 sekundiga. Need kahenädalased läätsed reageerivad pidevalt muutustele ning aitavad sinu silmadel erinevate valgustingimustega tavalisest paremini kohaneda.

Nende läätsede tehnoloogia on niivõrd murranguline, et ajakiri Time lisas Acuvue Oasys with Transitions Light Intelligent tehnoloogia 2018. aasta parimate leiutiste nimekirja.

Uuringute tulemuste järgi taastusid neid fotokroomsed läätsesid kandvad inimesed paremini fotostressist ehk ereda valguse ärritavast mõjust silmadele. Samuti kissitasid nad vähem silmi ning nende värvikontrastide taju oli parem võrreldes tavaliste kontaktläätsede kandjatega.

Kas teadsid?

Keerulised valgusolud võivad mõjutada nägemist paljudes olukordades.

 

Profipesapalluri heakskiit

27. märtsil 2019 alustas Johnson & Johnson Vision koostööd profipesapallur Bryce Harperiga, kellest sai ACUVUE OASYS with TRANSITIONS saadik. Bryce kandis väljakul ACUVUE OASYS with TRANSITIONS läätsesid kogu 2019. aasta hooaja ning jagas oma kogemusi nendes videotes.

“Minu silmad peavad olema tippvormis, et märkaksin palli ning reageeriksin väljakul kiiresti iga valgusega” ütles Bryce Harper. “Alates sellest ajast, kui kannan ACUVUE OASYS with TRANSITIONS läätsesid, kissitan ma vähem ja näen rohkem.”

 
KKK

Kuidas ühed läätsed tagavad visuaalse soorituse 7 aspektist?

ACUVUE® OASYS with Transitions™ Light Intelligent Technology™ läätsed on esimesed omalaadsed – lisaks teravale nägemisele ja mugavusele pakuvad need ka uudset reaktsiooni valgusoludele, mille tulemusena läätsed kohanevad sujuvalt ja dünaamiliselt erinevate valgustingimustega.

Kellele on mõeldud ACUVUE® OASYS with Transitions™ läätsed?

Need läätsed sobivad kõikidele, kes kasutavad läätsesid kaugele või lähedale paremini nägemiseks ning soovivad, et läätsed reageeriksid erinevatele valgusoludele. Toode ei ole hetkel saadaval astigmatismi ega ealise kaugnägevuse korrigeerimiseks.

Kuidas need läätsed valgusele reageerivad?

ACUVUE® OASYS with Transitions™ läätsed reageerivad sujuvalt UV- ja High Energy Visible (HEV) kiirgusele. Kontaktläätsed tumenevad eredas valguses vähem kui minuti jooksul ning päikese käest lahkudes taastub tavaolek umbes 90 sekundiga.

Kas need läätsed sobivad nii toas kui õues kandmiseks?

Jah! Need kontaktläätsed reageerivad valguse muutumisele tumenemise ja helenemisega nii siseruumis kui ka väljas ning nii päeval kui ka öösel. Samuti reageerivad läätsed kiiresti, kui liigud õuest tuppa.

Kas need läätsed filtreerivad ka sinist valgust?

Jah! ACUVUE® OASYS with Transitions™ läätsed filtreerivad aktiivselt eredat valgust, blokeerides kuni 15% siseruumis ning kuni 55% õues leiduvast sinisest valgusest.

Kas need läätsed sobivad pimedas auto juhtimiseks?

Jah! Need läätsed vähendavad pimedas auto juhtimisel kohatavat halo keskmiselt kuni 18% ning kiireid ja intensiivsest HEV-valgusest tingitud valgussööste kuni 28%. Läätsede omadused toimivad edukalt läbi auto esiklaasi.

Kuidas need läätsed silmas välja näevad? Kas need lähevad tumedaks?

Läätsed muutuvad tumedamaks, kui need reageerivad UV-kiirgusele ja/või sinisele valgusele, kuid muudavad sinu silmade loomulikku välimust minimaalselt. Aktiveerumise tase muutub alati vastavalt valgusoludele ning tavaolek taastub kiiresti, kui sa ei ole enam otsese päikesevalguse käes.

Kas ACUVUE® OASYS with Transitions™ läätsed asendavad päikeseprille?

Ei, läätsed ei sobi asendama UV-kiirguse eest kaitsvaid päikeseprille, sest need ei kata kogu silma. Need sobivad aga kasutamiseks koos päikeseprillidega.

Toote info
Kumerus 8.4
Diameeter 14.0
Materjal Senofilcon A
Veesisaldus 38%
DK/l, Dk/t 121
Disain Sfääriline
Bränd OASYS
Kasutamise kestus 2 nädalat
Pakett 1

Arvustused 3

Kliendid andsid tootele ACUVUE® OASYS with Transitions™ hinde 4.0
Eike S.
22.01.2024, Eesti
Kristiina H.
01.11.2023

Väga jubedad nägid silmas välja ja kasu polnud neist midagi.

Irina I.
22.11.2022
Tugevus
Kogus
Hind
9.00 €
Sa saad 1 tükki
Ühiku hind 9.00 €

Saatmine

Eeldatav tarnekuupäev
-
Omniva
3.00 €
Smartpost
3.00 €
DPD
3.00 €
Kuller
5.00 €

Ostukorvi