Millised prillid on moes aastal 2024?

 

Kas sooviksid proovida uutmoodi stiilis prille? Dr. Lensori e-poest leiad tõeliselt suure valiku prilliraame erinevates hinnaklassides ning igale maitsele.

Vaata, millised on 2024. aasta prillitrendid:

 

Värviüleminekuga ehk nn gradient raamiga prillid

Kuidas oleks, kui prooviksid midagi artistlikku? Värviüleminekud lisavad iga riietuse juurde tundlikku elegantsi ja särtsu. Kui oled harjunud kandma nn turvalist värvi klassikalisi prille, võib gradient tunduda esialgu paras julgustükk. Kui otsid aga oma stiilile värskendust, võib värviüleminekuga prillidest saada sinu uus lemmik.

 

Läbipaistva raamiga prillid: tagasihoidlikud ja stiilsed

Midagi lihtsat ja elegantset? Läbipaistva raamiga prillid sobivad hästi kõikidele, kes soovivad rõhutada oma loomulikke näojooni. Need sobivad hästi iga nahatooni ja stiiliga, ning jätavad piisavalt tähelepanu kandja ainulaadsetele näojoontele ja/või meigile.

 

Sportlikud prillid: funktsionaalsed ja julged

Oled sportliku stiili fänn? Sinu rõõmuks on spordivarustusest inspireeritud riided ja aksessuaarid praegu ka moelavadel. Sportlikud prillid võivad olla veelgi praktilisemad fotokroomsete ehk isetumenevate prilliklaasidega, mis reageerivad valguse intensiivsusele ning pakuvad aktiivsele prillikandjale veelgi mugavamat kogemust.

 

Sirge ülaservaga prillid: inspireeritud vintage stiilist

Kuidas oleks millegi tõeliselt silmapaistvaga? See julge prillitrend on ühtaegu ikooniline ja retro ning samas väga kaasaegne. Julge ülaservaga prillid rõhutavad kulmujoont ning sobivad hästi kõikidele, kes soovivad tuua rohkem tähelepanu näo ülemisele poolele. 

 

Nurgelised prillid: trendikad igast nurgast

Kuue, kaheksa või veelgi enama nurgaga prillid ja päikeseprillid lehvitavad konventsionaalsele stiilile ning toovad prillimoodi 70ndatest inspireeritud elurõõmu. Kaasaegse, puhtajoonelise disainiga nurgelised prillid sobivad eriti hästi kerge ja õhulise riietusega, ent lisavad silmapaistvat vunki igale stiilile.

 

 

Kuidas käib prillide tellimine e-poest 3 sammuga?

 

  1. Hangi oma optometristilt prilliretsept. Nii prillide kui ka kontaktläätsede retsept võiks olla mitte rohkem kui aasta vana.
  2. Vali meelepärased raamid. Vaata, kuidas leida sobiv raamide suurus.
  3. Lisa sobivad klaasid. Retseptiprillide klaasid on saadaval tugevuste vahemikus -6.00 kuni +6.00.

Valmistame nägemist korrigeerivad prillid vastavalt Sinu individuaalsele retseptile. Kui aga juhtub, et tellitud prillid siiski ei sobi, saad need tagastada tasuta 30 päeva jooksul. Tagastatav kaup peab olema kasutamata ja samaväärses seisundis kui kättesaamisel.

 

Prillide valmimine võtab aega 5-10 tööpäeva ning tarne on tellimustele alates 25 € TASUTA!

 

Kõik prilliraamid naistele →

Kõik prilliraamid meestele →

 

Ostukorvi